İnşaat Güvenlik Filesi 4 mm x 50 mm

Fiyat
:
0,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
0,00 TL
Fiyat Düşünce Haber Ver
Stok Durumu Stokta Var
Güvenli Alışveriş GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit Rapid SSL
Müşteri Hizmetleri MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0212 659 53 75
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • kalınlık      : 4 mm
  göz aralığı : 50 *50 mm
  genişlik     : 4 mt 
  uzunluk     : istenilen uzunlukta hazırlanır 
  genişlik ve uzunlukta uygulama ölçüsüne göre file gönderilir.
  örnek : en 4 mt isteniyorsa size gönderilecek ürün 4 mt* 1,3 = 5,20 gergin şeklinde gönderilir
  aynı şekilde uzunluk 10 mt de 10 mt*1,3 = 13 mt gergin şekilde gönderilir
  fiyatlandırma uygulama ölçünüz üzerinden yapılacaktır
  filenin kenarlarına 8 mm halat takılır
  % 100 yüksek kalite uv ( güneşe karşı dayanıklı ) iplikten üretilmiştir.
  Yüksek mukamete sahip olan ağlarımızın Testleri Yapılmış olup, TEST BELGELERİNE SAHİPTİR.

  Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.


  İNŞAAT GÜVENLİK AĞI VE FİLELERİ

  İnşaatlar, birinci derece riskli bölgelerdir. Özellikle şehir içindeki inşaatların ihtiva ettiği risklere bağlı olarak bazı güvenlik tedbirleri almaları zorunludur. Ayrıca inşaatın içerisinde de bazı tedbirler alınması gereklidir. Bu durumlarda İnşaat Güvenlik Ağı ve Fileleri kullanılması gereklidir, zira aynı koşullarda aynı sonucu elde etmemizi sağlayan farklı bir çözüm bulunmamaktadır.

  İnşaat Güvenlik Ağı ve Fileleri, tonlarca ağırlığı belli sürelerde taşıyabilecek ve şokları tolare edebilecek niteliğe sahiptir. İnşaat sahipleri iş sağlığı ve çevre sağlığı koşullarının iyileştirilmesi için İnşaat Güvenlik Ağı ve Fileleri kullanmak durumundadır. Kompleks yapıların inşa alanında iş güvenliği maksadıyla, tüm yapıların cephe güvenliği amacıyla kullanılabilen ürünler, firmamızdan sipariş edilebilmektedir.

  Çok katlı yapılarda inşaat ve cephe işlemleri sırasında çevre güvenliğinin sağlanması zorunluluktur. Mevcut uygulamalar branda biçiminde olsa da, maalesef bu yöntem gerçek bir tedbir değildir. Kaldı ki branda İnşaat Güvenlik Ağı ve Fileleri kadar da güvenli olmamaktadır. Bu ürünler yatay veya dikey kullanılabilen, üzerinde yürünebilen, yıkıntı, döküntü ve işin nevi ile ilgili araç gerecin düşmesi durumunda şokları engelleyici niteliğe sahiptir.

  İnşaatların güvenliğinin sağlanması için elde edilebilecek en nitelikli çözüm olan İnşaat Güvenlik Ağı ve Fileleri firmamız tarafından uygun koşullarda ve sınırsız ebatlarda sunulmaktadır. Ürünleri sitemizden talep edeceğiniz metrajı belirterek alabilir, ödemelerinizi güvenli alışveriş platformundan kredi kartı ile veya banka havalesi ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.