güvenlik filesi

ÖZEL AMAÇLI FİLELER

ÖZEL AĞLAR

8 Temmuz 2020

ÖZEL AMAÇLI AĞ VE FİLELER

Hayatın çeşitli alanlarında, farklı maksatlarla bölümlendirme, güvenlik ve benzeri maksatlarla filelere ihtiyaç duyarız. Gelişen teknolojinin de sektörlere kazandırdığı artılar sayesinde artık ülkemizde de kolayca tedarik edilebilen Özel Amaçlı Ağ ve Fileler firmamız tarafından sizlere en uygun koşullarda sunulmaktadır. Ürünlerimiz ihtiyaçlarınızı uzun süre karşılayabilecek niteliklerde olup, nitelik ve görsel bakımından üst seviye ürünlerdir. İnternet sitemiz üzerinden yerinizden kalkmadan, ihtiyacınız olan herhangi bir boyutta ve nitelikte ürünü sipariş edebilir, Özel Amaçlı Ağ ve Fileler ile sorunlarınıza mükemmel çözümler bulabilirsiniz.

Özel Amaçlı Ağ ve Fileler, genel kategoriler içerisinde yer almaya spesifik ürünlerdir. Trambolin ağı, Pazar teşhir ağı, dekor ağları, Kedi koruma ağı, dur ağı ve benzeri ağlar, Özel Amaçlı Ağ ve Fileler kategorimizde yer almaktadır. Tabii kategorilerimizde yer almayan ihtiyaçlarınıza özel çözümleri de sizler için sağlayabilir, istediğiniz büyüklükte, ağ genişliği ve halat kalınlığında Özel Amaçlı Ağ ve Fileler de sizin için üretilebilmektedir. Bunun için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz sizin için uygun ürünü tespit edecek ve sizi ilgili ürüne yönlendirecektir.

Özel Amaçlı Ağ ve Fileler, esasında diğer filelerden farklı olmamakla birlikte, amacın koşullarına göre farkı nitelikte ağlar kullanılarak imal edilir. Bu noktada kullanım satın alacağınız ürünün kullanım amacınızla tam olarak örtüştüğünden ve metrajın sizin için yeterli olduğundan emin olmanızda büyük fayda olacaktır.

KEDİ KORUMA FİLESİ

Ailenizin bir parçası olan, çok sevdiğiniz kedinizi apartman şartlarında risklere karşı korumak şüphesiz çok zor. Özellikle balkon ve camlardan düşmeleri gibi tehlikelere baş etmek için elinizde mutlak faydalı bir çözüm olması gereklidir. Zira kediler özellikle kuş gibi uçan canlıların peşindeyken, kaçıncı katta olduklarını unutur ve düşme riski ile karşılaşırlar. Kedinin 4 ayağı üzerine düşmesi kavramı ise bir binanın 4. Katı için söz konusu değildir, zira doğal ortamlarında bu canlıların çıktığı en yüksek ağaç dahi bu yükseklikte değildir. Sonuç olarak Kedi Koruma Filesi kullanılmamış evlerin, cam veya balkonlarından düşen kediler, büyük olasılıkla hayatlarını kaybederler. Bu riskin ortadan kaldırılması için ise en kesin çözüm bahsettiğimiz üzere Kedi Koruma Filesi ürünleri olacaktır. Doğru şekilde sabitlendiklerinde, kedilerin korunmasını sağlayan ürünler ayrıca kuşların eve veya balkona girmesine de engel olabilmektedir.

Kedi Koruma Filesi, oldukça güçlü bir üründür ve bu ürünü kediniz parçalayamaz. Gerilerek kullanılmasından dolayı dolanma ve benzeri ihtimaller de söz konusu olmayacaktır. Ayrıca ağ gözenek genişlikleri de kedinin arasından geçmesine imkan tanımamaktadır. Bu sayede sevimli dostunuz apartmanda güvenle yaşayabilmekte siz de gönül rahatlığı ile balkon kapılarınızı ve camlarınızı açık bırakabilmektesiniz. Kedi Koruma Filesi ürünlerimiz özel materyalden imal edilmiştir, kolay biçimde monte edilip, istendiği zaman kolaylıkla sökülebilmektedir. Dilediğiniz ebatta sipariş edebileceğiniz ürünleri dilediğiz zaman sipariş edebilir, güvenli ödeme platformu üzerinden kartla veya banka transferi ile ödeme yapabilirsiniz.

Çamaşır Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

TIR İÇİ AĞI VE BÖLME FİLESİ

Tırlar, gerek sabit karoserleri, gerekse konteyner taşımacılığı için en sık kullanılan kara taşıtlarıdır. Oldukça fazla yük alabilen kapalı kasa karoser ve konteynerler, yatay düzlem üzerinde yüklendiklerinden, yükün tır içerisinde hareket etme riski söz konusudur. Bu nedenle geliştirilmiş bir tedbir vardır ki, o da, Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi kullanılmasıdır.

Dünyanın her yerinde kayma riski bulunan ürünler ile birbirine karışmaması gereken ürünleri ayırmak ve güvenlik altına almak için Tır İçi Ağı ve Tır Bölme Filesi kullanılmaktadır. Hatta tır kasalarının içerisinde bu ürünleri sabitlemek için kancalar dahi bulunmaktadır. Uzun süre karayolunda seyahat edecek bir yükün hareket etmemesi garanti edilemez. Hatta büyük ihtimalle hareket söz konusu olacaktır. Hareket halinde dinamik bir hız kazanan yükün ağırlığının mislince artıp, çok daha büyük ağırlıklara dönüşmesi durumunda ise hem sürüş güvenliği anlamında, hem de yük güvenliği anlamında riskler söz konusu olduğundan, Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi kullanılması pek çok sorunun tek kalemde ekarte edilmesini sağlamaktadır.

Tır kasasında istenildiği sıklıkta kullanılabilecek Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi ürünleri, istediğiniz ebatlarda yük taşımaya uygun biçimde üretilmiş ürünlerden tedarik edilecektir. Güvenlik ağları statüsünde yer alan Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi ürünleri çok büyük yüklerin taşınmasında uygundur ve sorunsuz biçimde tonlarca yükü kasaya sabitleyebilmektedir.

Tır içi ağı ve bölme filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

ÇAMAŞIR YIKAMA FİLELERİ

Büyük ölçekli çamaşırhanelerde, tek seferde farklı birim veya kişilere ait çamaşırların birbirine karışmadan yıkanabilmesi için uzun zamandır kullanılan bir yöntem olan Çamaşır Yıkama Fileleri firmamız tarafından en yüksek niteliklerle sunulmaktadır.

Oteller, kamu ve özel sektör çamaşırhaneleri ve modern laundry hizmeti veren yıkama merkezlerinde güvenle kullanılabilecek ürün bohça biçiminde olup, silindirik bir yapıya sahiptir. Üst kısmındaki iple sıkıştırılıp ağzı kapatılabilen ürün, 2cm yükseklikte ağ genişliğine sahiptir. Ürünün içerisinden çok küçük çamaşırların dahi çıkması mümkün değildir, bununla birlikte suyun tüm çamaşırlara işlemesi için gerekli şartları Çamaşır Yıkama Fileleri sağlamaktadır.

Isı direnci yüksek olan polyamid bazlı iplik sayesinde defalarca kullanılmasına karşın zarar görmeyen Çamaşır Yıkama Fileleri, firmamız tarafından mümkün olan en uygun fiyatla müşterilerimize tedarik edilmektedir.

Toplu yıkama merkezlerinde ayrıştırma iki türlü yapılabilir. Birinci yöntem her makineye tek bir kişi veya gruba ait çamaşırların konulması olacaktır ki, dev boyutlu endüstriyel makinelerde bu mümkün değildir. İkinci alternatif olan Çamaşır Yıkama Fileleri kullanımı ise genel geçer yöntemdir ve dünyanın her yerinde kullanılmaktadır.

Firmamızdan sipariş edeceğiniz Çamaşır Yıkama Fileleri özel ölçülere göre hazırlanabilmektedir. Dilediğiniz büyüklükte ve adette sipariş verebilir, ihtiyaçlarınız ölçeğinde çözümler elde edebilirsiniz. Sitemizden dilerseniz kredi kartınızla güvenli ödeme platformunu kullanarak veya havale/eft yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerin en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir.

Çamaşır Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

TRAMBOLİN ÇEVRE AĞLARI VE FİLELERİ

Trambolin, eğlenceli olduğu kadar tehlikeli niteliklere de sahip bir eğlence türüdür. Zeminin sebep olduğu sıçrama etkisi, kimi zaman dengenin yitmesi nedeniyle kişinin platform dışına itilebilmesine neden olur ki, bu durumda yükselme katsayısına bağlı olarak zemine çarpma durumunda hayati tehlike dahi söz konusudur. Bu nedenle Trambolin Çevre Ağları ve Fileleri hayati riskin azaltılmasında büyük öneme sahip ürünlerdir. Ayrıca, işletmecilerin bu tedbiri almaları bir opsiyon değildir. Meydana gelecek herhangi bir olumsuzluk durumunda işletmeci doğrudan sorumlu tutulabilmektedir. Zira Trambolin Çevre Ağları ve Fileleri ürünleri evrensel bir güvenlik ürünüdür ve kullanılması gereklidir.

Kaldı ki, Trambolin Çevre Ağları ve Fileleri kullanmak elbette kişisel kullanım durumunda da gereklidir. Eğer bir tramboline sahipseniz, platışına çıkma riskini almayıp, son derece makul fiyatlarla Trambolin Çevre Ağları ve Fileleri satın alabilirsiniz. Ürünler son derece kolay kurulur ve hayati riskleri bütünüyle ortadan kaldırır. Böylece sınırsız eğlence güvenle yaşanabilir.

Firmamız güvenlik ağları ve spor ağları tedariğinde ülkenin önce gelen kuruluşlarındandır ve en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunma misyonunu sürdürmekteyiz. İhtiyacınız olan ebatlarda, vereceğiniz siparişiniz, tercih edeceğiniz renklerde sunulmakta ve güvenlik nitelikleri itibariyle ihtiyaçlarınızı mükemmel biçimde karşılamaktadır. Sipriş verirken Trambolin Çevre Ağları ve Fileleri ebatları, ağ genişlikleri ve renkleri konusunda bizimle iletişime geçebilir, en doğru çözüme en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Trambolin çevre ağları ve fileleri hakkında Fiyat Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

DEKOR AĞLARI VE FİLELERİ

Yaşan alanlarının ve ticari mekanların dekorasyonlarında ağların kullanımı, ortama hoş bir hava katmak için tercih edilen bir yöntemdir. Ortamdakilere denizi anımsatan balık ağı görünümlü Dekor Ağları ve Fileleri ile mükemmel bir tasarım elde etmek mümkün olabilecektir.

1cm’den 15cm’ye kadar farklı ağ genişliği seçeneklerine sahip ürünlerin farklı renklerine de erişmek mümkündür. Sipariş verirken renk, ebat ve ağ genişliği gibi detayları bize bildirmeniz durumunda tam olarak istediğiniz ürün adresinize gönderilecektir. Hazırladığınız zeminin üzerine mükemmel bir hava katacak Dekor Ağları ve Fileleri uzun süre ilk günkü görselini koruyacak olup, kirlenmesi durumunda çıkarılıp kolayca yıkanabilecektir. UV-Polyamid malzemeden üretilmiş Dekor Fileleri dekorasyon amacı ile istenilen her ortamda mükemmel sonuçları ortaya koyacaktır. Bu noktada tasarım sizin veya mimarınızın yaratıcılığı ile ilişkili olup, bizim mucizevi tasarımlara Dekor Ağları ve Fileleri katkımız söz konusu olacaktır.

İstediğiniz büyüklükte ağ siparişini sitemizin Dekor Ağları ve Fileleri kategorisinde belirtilen ürün linklerinden yapabilirsiniz. Sipariş verirken tüm detayları doğru seçtiğinizden emin olunuz. Size özel hazırlanacak ürünlerin ihtiyacı karşılayacak şekilde üretilmesinin önemli olduğun u unutmayınız.

Sitemizden vereceğiniz Dekor Ağları ve Fileleri siparişleriniz mümkün olan en kısa zamanda hazırlanmakta ve adrese gönderilmek üzere kargoya verilmektedir. Siparişlerinizi kredi kartınızı kullanarak verebileceğiniz gibi, dilerseniz banka transferi ile sipariş verebilirsiniz. İşleminiz sipariş onayından hemen sonra başlayıp en hızlı şekilde tamamlanacaktır.

Dekor filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

AĞAÇ BUDAMA FİLESİ

Meyve ağaçlarının yaz aylarında ısınan hava ile birlikte çevreye verdiği rahatsızlık, zaman zaman tatlarının önüne geçer ve ciddi bir sıkıntıya dönüşebilir. Ağaçların ağaçların meyvesini toplamak da oldukça büyük bir sorundur. Her iki sorunu da tek seferde çözen ürün ise Ağaç Budama Filesi Ağı olacaktır, zira ürün hem meyvelerin yere düşmesini engeller, hem de filede biriktirerek zarar görmeden toplanabilmesini sağlar. Yere düşen meyvenin çarpmanın etkisiyle ezilmesi ve çok kısa bir süre içerisinde çürümesi söz konusudur. Bu durumda hem yemiş zayi olur, hem de içerdiği şeker nedneiyle sinek ve böcek oluşumu hızlanır. Ağaç Budama Ağı bu sorunların üstesinden gelinmesi için sahip olduğunuz en kaliteli çözümdür. Her büyüklükteki ağaca uygulanabilen ve boyutları sizin talebinize göre ayarlanan Ağaç Budama Ağı, dar gözenekleri ile meyvenin çıkmasını engeller.

Ağaç Budama, yılın belli dönemlerinde ihtiyaç duyacağınız bir ürün olması sebebiyle, kaldırılabilen bir üründür. Ancak her yıl Ağaç Budama Ağı satın almanız gerekmez. Kullandığınız ağları temizleyip, depolayabilir, sonraki sezonlarda aynı biçimde kullanabilirsiniz. Ürün UV-Polyamid materyalden üretilmiş olup, yüksek mukavemete sahiptir. Güneş ışığı ve iklim koşullarından etkilenmez ve ilk günkü formunu uzun süre korur.

Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü Ağaç Budama Ağı ürünlerimizden sipariş etmek için ise sitemizdeki ilgili linki ziyaret etmeniz yeterlidir. Belirtilen spesifikasyonlarda, kendi belirleyeceğiniz ölçülerde Ağaç Budama Ağı sipariş edebilir, sorunlarınızı kökten çözebilirsiniz.

Ağaç Budama Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

Kategoriler

Etiketler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.