güvenlik filesi

SPOR VE SPOR ÇEVRE FİLELERİ

SPOR AĞLARI

10 Temmuz 2020

SPOR AĞLARI VE FİLELERİ

Spor alanlarında file kullanımı hemen her spor için genel geçer bir uygulamadır ki, kimi sporlar için bu bir güvenlik tedbiri olurken, kimileri için saha bölme için Spor Ağları ve Fileleri kullanılır. Kale ve pota gibi sporun detaylarında yer alan unsurlarında da kullanılan farklı nitelikte ağlarda söz konusu olmaktadır. Halı sahalar, Tenis kortları, hentbol sahaları ve daha pek çok alanın bölümlendirilmesi ve güvenliğinin sağlanması için Spor Ağları ve Fileleri yaygın biçimde kullanılır. Geçmişte tel örgü ile elde edilen çözümler, günümüzde daha ziyade Spor Ağları ve Fileleri ile elde edilmektedir. Zira spor ağları daha ekonomik, kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca ağlar istendiği zaman sökülebilir ve başka alanda kullanılabilir. Her ne kadar alanın izinsiz kullanılmasını veya hırsızlık vb. kötü niyetli eylemleri engelleyecek güvenlik niteliklerine sahip olmasa da sağladığı diğer avantajlar nedeniyle oldukça fazla tercih edilirler. Kaldı ki, Spor Ağları ve Fileleri dışındaki çözümler de aşılamaz olmadığından, çelik tel örgülerin güvenlik özelliğinden bahsedilemez.

Firmamız tüm spor alanları için Spor Ağları ve Fileleri tedarik etmektedir. İstediğiniz amaca uygun şekilde, sizin talep edeceğiniz ebatlarda Spor Ağları ve Fileleri satın almak için sitemizi ziyaret edebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü tespit ettikten sonra bizimle iletişime geçip ebatları belirtebilirsiniz. Sizin için özel olarak boyutlandıracağımız ürünler, en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

HALI SAHA AĞI VE FİLELERİ

Spor alanlarının çevrelenmesi ve içerideki bölümlendirmeler için kullanılan, sağlıklı, uzun ömürlü ve ekonomik çözümler olan Halı Saha Ağı ve Fileleri, çevre ağı, tampon ağı, kale arkası ağı, kale ağı, bölme filesi ve tavan ağı şeklinde kullanılabilmektedir. Halı sahaların giriş güvenliğinden ziyade, sporcuların sert bir materyal olan metal koruma örgülerine çarpmaması için tampon yapılabilecekleri gibi, güvenlik ihtiyacının duyulmadığı durumlarda, çevre ve tavan ağı biçiminde de kullanılan Halı Saha Ağı ve Fileleri, özellikle şehir içindeki tesislerin tavan kapatması için yoğun biçimde kullanılmaktadır. Büyük spor tesislerinde sahaların ayrılmasında da kullanılan Halı Saha Ağı ve Fileleri, kaleler ve kale arkasında profesyonel sahalarda dahi kullanılabilmektedir.

Halı Saha Ağı ve Fileleri, tampon olarak kullanılmak durumundadır. Zira, gerek içerideki sporcuların güvenliği, gerekse topun dışarıdaki yapıları, araçları veya insanları rahatsız etmemesi ve zarar vermemesi için tedbiren kullanılan ürünler, kale arkasında zorunluluk olarak kullanılır. Açık tribünlü sahalarda, sürekli atış yapılan kalelerin çevresinde topun aşıp, dışarıya gitmemesi için en doğru çözüm şüphesiz Halı Saha Ağı ve Fileleri olacaktır.

Açık veya kapalı alanlarda kullanılabilen Halı Saha Ağı ve Fileleri, yüksek nitelikli UV-Polyamid malzemeden üretilmiştir. Materyal uzun süre niteliğini koruyabilmekte, sökülüp tekrar takılabilmekte veya başka maksatlarla değerlendirilebilmektedir. Sitemizden vereceğiniz siparişlerini, istediğiniz ebatta hazırlanmakta ve siparişinize müteakip olarak adresinize en hızlı şekilde gönderilmektedir.

Halısaha tavan filesi, halısaha çevre filesi,halı saha bölme filesi,halı saha tampon filesi, halısaha kale arkası Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

HALI SAHA ÇEVRE AĞI VE FİLESİ

Spor alanları, bahçeler, tarım arazileri, inşaatlar ve benzeri girişin veya çıkışın engellenmesi gereken durumlarda mükemmel bir çözüm olan Halı Saha Çevre Ağı ve Filesi ürünleri, ihtiyaca yönelik farklı çözümler olarak sizlere sunulmakta, pratik ve efektif bir çözüm olarak hizmet vermektedir.

Spor sahalarında, örneğin halı saha ve basketbol sahalarının çevrilmesinde sıkça kullanılan Halı Saha Çevre Ağı ve Filesi ürünleri, son yıllarda yaygın biçimde güvenlik ağı olarak da kullanılmaktadır. İnşaatların cephesine giydirilen bu pratik çözüm sayesinde inşaattan düşebilecek herhangi bir materyalin ağ dışına çıkması önlenir; can ve mal kayıplarının önüne geçilmesi sağlanır. Aynı şekilde çocuk parklarınızın çevresinde ve tarım arazilerinin çeşitli kesimlerinde Çevre Ağı ve Filesi ürünleri kullanılmaktadır.

Çevre Ağı ve Filesi kullanım amacına göre farklı niteliklere sahiptir. Örneğin spor sahası çevirmek için kullanılan ürünler ile inşaatlardaki güvenlik ağlarının nitelikleri oldukça farklıdır. Güvenlik ağları çok daha dayanıklı malzemelerden üretilir ve risk faktörü nedeniyle ağ genişlikleri ihtiyaca göre planlanır. Bu kapsamda ihtiyacınıza özel çözümler elde etmek için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Çevre Ağı ve Filesi ürünlerimiz talep edeceğiniz ölçülerde sunulmaktadır. Bu sayede her alan için çözüm sunabilmektedir. Metrelerce uzunluktaki alanları tek parçada kaplayabilir veya küçük alanlar için ürün sipariş edebilirsiniz. Aradığınız tüm ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak için sitemizdeki ürünleri şimdi inceleyiniz. Mümkün olan en kısa zamanda siparişleriniz tarafınıza gönderilecektir.

Halısaha tavan filesi, halısaha çevre filesi,halı saha bölme filesi,halı saha tampon filesi, halısaha kale arkası Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

HALI SAHA KALE AĞI VE FİLELERİ

Futbolda gol, topun kale ağları ile buluşması biçiminde de ifade edilebilir. Çizgiyi geçmek, çemberi geçmek vb. tanımlamalar da söz konusudur lakin, kale ağı; eşyanın tabiatının gereğidir. Ayrıca, halı saha ortamında çok hızlı ve dar alanda topun hareket ediyor olması nedeniyle, eğer bir ağ söz konusu değilse, direği geçen topun herhangi bir şekilde semesi sonucunda gol olup olmadığı şaibeli hale gelebilir. Oysa Halı Saha Kale Ağı ve Fileleri kullanılan kalelere giren top sekmez veya direk kenarından çıkmaz. Halı Saha Kale Ağı ve Fileleri kullanılan kalelerde top kalenin içerisine hapsolacağından, golün şaibesi durumu da ortadan kalkmaktadır.

Halı Saha Kale Ağı ve Fileleri, sağlam yapıları ve estetik görünümleri ile sahaların tam anlamıyla bir futbol sahasına dönüşmesini sağlar. Ağsız bir kale ile oyun oynamaktansa, hem teknik, hem de estetik bakımdan dekore edilmiş bir ağ kullanmak, çok daha doğru bir sonucu ortaya çıkaracaktır.

Firmamızın sunduğu Halı Saha Kale Ağı ve Fileleri, şoka ve iklim koşullarına dayanıklı, uzun süre kullanılabilen dayanıklı ürünlerdir. Halı saha veya nizami spor için türleri olan ürünler çift olarak satılmaktadır ve Halı Saha Kale Ağı ve Fileleri kullanıma hazır biçimde sizlere sunulmaktadır. Ürünler üzerinde ekstra işlem yapmanız gerekmeyecek, Halı Saha Kale Ağı ve Fileleri kale üzerindeki kancalara kolaylıkla takılabilecektir.

Profesyonel Kale Filesi,Halı Saha Kale Filesi ve Hentbol Kale Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ


BASKETBOL AĞ VE FİLELERİ

Spor alanlarının kaplamasında farklı çözümler kullanılır. Geleneksel olarak metal telle çevrilmesi yöntemi benimsenen spor alanlarında şimdi çok daha efektif ve ekonomik bir çözüm hizmetimizde. Örneğin; Basketbol Ağ ve Fileleri, saha çevresinin kapatılmasından pota filelerine kadar farklı biçimlerde kullanılabilmektedir. Metal tel örgüye göre oldukça ekonomik olan çözüm, en az bu kadar süre ömrünü muhafaza eder. Bu noktada Basketbol Ağ ve Fileleri için güvenlik noktasında eleştiriler yapılıyor olsa da, bu noktada metal telin de aşılamaz olmadığı akılda tutulmalıdır. Tel örgü hiçbir formu ile geçilemez değildir. Basketbol Ağ ve Fileleri ise, bu özellik noktasında tel örgülerle benzeşmekle birlikte, bakım ve onarımı çok daha kolay olan bir üründür. Herhangi bir yırtık durumunda katlanılacak onarım maliyeti, tel örgüden oldukça düşüktür.

Basketbol Ağı farklı ağ genişlikleri ve örgü kalınlıklarında tercih edilebilir. Ürünlerin üretiminde binlerce kiloluk ürünleri depolarda ayırma mukavemetine sahip kuvvette malzeme kullanılır. Bu özelliği ile Basketbol Fileleri hakkında en az metal örgü kadar kuvvetli olduğu söylenebilmektedir. Çok geniş ölçülerde üretilmiş olduğu gibi, ölçeğe özel de imal edilebilen Basketbol Ağ ve Fileleri istenirse eklenerek de kullanılabilir ve hiçbir görsel problem yaratmaz. İstediğiniz spor alanının çevrelenmesinde kullanabileceğiniz yüksek nitelikli Basketbol Ağ ve Fileleri ile basketbol sahalarının mükemmel bir görünüme sahip olmasını sağlamak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Basketbol Çevre, Tavan Filesi ve Basketbol Fiesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ


VOLEYBOL AĞ VE FİLELERİ

Diğer spor branşlarından bariz bir şekilde farklı olarak voleybol, Diğer spor branşlarından bariz bir şekilde farklı olarak voleybol, ''file oyunu'' üzerine kuruludur. Filenin yüksekliği, oyuncuların fileye teması, hücum vuruşu anındaki topun fileye göre yüksekliği gibi oyunu etkileyen birçok değişken, direkt olarak voleybol filesiyle ilgilidir. Voleybolun popüler bir dış mekan sporu olması, oynamak için sadece fileyi bağlayabileceğiniz iki nokta ve bir voleybol topu bulmanızla alakalıdır. Firmamızda çeşitli özellikte voleybol filelerinin imalatı ve ithalatı yapılmaktadır. Size uygun olan fileyi bulmak için bu satırları okumanız yeterli olacaktır.

Nizami bir voleybol filesinin ebatları ve özellikleri:

  • File, 1 m genişliğinde, 9.50 ila 10 m uzunluğundadır (yan bantların her bir yanındaki 25 ila 50 cm dâhil) ve 10 cm lik karelerden oluşmuş siyah iplerden yapılmıştır.
  • Filenin üst kısmında 7 cm genişliğinde, iki kat beyaz çadır bezinden yapılmış yatay bir bant file boyunca dikilmiştir. Bandın her iki ucunda onu direklere bağlayan ve gergin durmasını sağlayan ipin geçtiği bir delik bulunur. Bandın içinden geçen esnek kablo fileyi direklere bağlar ve üst kısmının gergin durmasını sağlar.
  • Filenin alt kısmında üst banda benzer, 5 cm genişliğinde, içinden ip geçirilmiş başka bir yatay bant vardır. Bu ip fileyi direklere bağlar ve alt kısmının gergin durmasını sağlar.
  • İki adet beyaz bant, her iki yan çizginin üzerinde yer alacak şekilde fileye düşey olarak bağlanır.
  • Yan bantlar 5 cm genişliğinde ve 1 m uzunluğunda olup filenin bir parçası olarak kabul edilirler.

Voleybol Çevre Filesi ve voleybol Filesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

TENİS AĞ VE FİLELERİ

Spor alanlarının kaplamasında farklı çözümler kullanılır. Açık ve kapalı alanda, farklı zeminlerde oynanan teniste tenis kortu ölçüleri, Uluslararası Tenis Federasyonu- International Tennis Federation (ITF) tarafından belirlenmiştir. Oyunun hangi zeminde oynandığı ölçülerde herhangi bir farklılık yaratmamaktadır. Her zemin için tenis kortu ölçüleri aynıdır. Buradaki tek farklılık ölçülerin tekler ve çiftler maçları için ayrı ayrı belirlenmiş olmasıdır. Tekler için belirlenen tenis kortu ölçüleri, 78 feet uzunluğunda yani yaklaşık 23,77 metre, 27 feet yani yaklaşık 8,23 metre genişliğindedir. Çiftlerde ise ölçü uzunlukta aynı kalırken, genişlikte değişmektedir. Çiftler maçındaki kortun genişliği 36 feet yani yaklaşık olarak 10,97 metre olarak belirlenmiştir.

Filenin gerildiği direk yüksekliği 1,07 metredir. Gerilen ağın yüksekliği ise 91,4 cm’dir. ITF tarafından belirlenmiş olan bu ölçülerin tamamı standart tenis kortu ölçülerini tanımlamaktadır ve tüm kortlarda uygulanmaktadır. Tenis sahası üzerindeki çizgiler kort alanının sınırlarını belirleyen çizgilerdir. Bu çizgilerin kalınlığı 5 cm olarak belirlenmiştir.

Tenis Kortu Bölme Filesi, Tenis Kortu Çevre Filesi ve Tenis Fiesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZHENTBOL AĞI VE FİLELERİ

Spor müsabakalarında uygun alanın tesisi sporun icrası üzerinde ciddi şekilde etkili olan bir husustur. Bu kapsamda, spor alanlarının bölümlendirilmesi için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Hentbol, sporun nitelikleri itibariyle çevresinin kapatılması gereken bir spor dalıdır ki, Hentbol Ağı ve Fileleri kullanarak bu çözüme ulaşmak mümkündür. 60x100 ve 120x100 ağ genişliğine sahip Hentbol Ağı ve Fileleri kullanarak alan güvenliğini ve spor alanın bölümlenmesini sağlayabilirsiniz. Çevre ağı olarak kullanılan ürünler, alandan topun çıkmasını engellerken, oyuncuların alanı verimli kullanmasını da sağlamaktadır. Kaldı ki bazı büyük salonların bölümlendirilmesi için kullanılması zorunlu olan Hentbol Ağı ve Fileleri alanın kullanım niteliklerini geliştirmektedir.

Bazı salonların içerisinde veya açık alanlarda aynı zeminde birden fazla spor dalı yapılması söz konusudur. Bu durumda alanların ayrılıp ilgili spor dalına rezerve edilmesi sağlanır. Hentbol Ağı ve Fileleri bu noktada ihtiyaçlarınızın mükemmel çözümü olmaktadır. Polyamid malzemeden üretilmiş olan ağlar, yüksek dayanıklılığa ve uzun ömre sahiptir. Hentbol Ağı ve Fileleri defalarca ve uzun yıllar kullanılabilir. İhtiyaç olmadığı durumlarda sökülüp, ileri bir tekrar kullanılabilen ürünlerin tedariki ise firmamız tarafından yapılmaktadır. Sitemizden ihtiyacını olan ebatta Hentbol Ağı ve Fileleri sipariş edebilir, mükemmel çözümlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Sizin için ürünlerimizi en kısa zamanda hazırlayarak adresinize gönderiyoruz. Hemen sipariş verebilir, dilerseniz kredi kartınızla online ödeme yapabilir veya banka transferi ile de ödeyebilirsiniz.

Hentbol Fiesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

BADMİNTON AĞ VE FİLELERİ

Badminton sahalarının çevre kaplaması ve oyun ağları için özel olarak üretilmiş Badminton Ağ ve Fileleri hakkında bilginiz var mı? Ağ gözenekleri özel olarak 2cm biçiminde boyutlandırılmış yükseklik ve genişlik değerleri profesyonel ölçeklere uygun olarak hazırlanabilen ürünlerimiz spor alanlarınızda özel çözümler elde etmenizi sağlıyor. Badminton Ağı ve Fileleri polyamid materyalden imal edilmiştir ve uzun süre formunu kaybetmeden kullanılabilir. Gerilim, ısı ve diğer iklim koşullarına dayanıklı olup, kurulumu özel uzmanlık gerektirmez. Spor standartlarında profesyonel veya dilediğiniz boyutlarda sipariş edebileceğini ürünler ayrıca çevre ağı biçiminde de kullanılabilmektedir. Badminton sahasını izole etmek için kullanabileceğiniz bu ağ sisteminde de yine 2 cm ağ gözeneği benimsenir. Badminton topunun çıkamayacağı bu genişlik hem oyun ağında, hem çevre ağında aynıdır.

Badminton Fileleri, çevre için üretilen türlerinde daha kalın bir halattan üretilirler. Şok mukavemeti daha yüksek olan ürün, sahayı çevre ve tavan biçiminde kaplayabileceği gibi, istenirse sadece çevre ağır olarak da kullanılabilir. Badminton Ağ ve Fileleri, çevre için tercih edildiğinde talep edilen ölçülere uygun biçimde hazırlanır. İstediğiniz boyutta hazırlanabilen ürünü, dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Badminton Ağ ve Fileleri istendiği zaman sökülüp, depolanabilir. İleri bir tarihte yeniden kullanabileceğiniz ürünleri dilerseniz seyyar sahalar oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Badminton Ağ ve Fileleri siparişlerinizi için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü güvenli alışveriş platformundan sipariş edebilirsiniz.

Badminton Çevre Filesi ve Badminton Fiesi hakkında Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. ürünleri İncelemek için TIKLAYINIZ

Kategoriler

Etiketler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.