Havuz Çevre Güvenlik Filesi 3 x 40 mm

Fiyat
:
0,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
0,00 TL
Fiyat Düşünce Haber Ver
Stok Durumu Stokta Var
Güvenli Alışveriş GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit Rapid SSL
Müşteri Hizmetleri MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0212 659 53 75
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • UV katkılı yüksek kalite iplikten üretilmiş, 3 mm kalınlığında, 4x4 cm göz aralığında, kenarları 8 mm halat ile sağlamlaştırılarak kenarları ovarlok dikiş ile vermiş olduğunuz havuz ölçülerinize  göre hazırlanır. 
  Yüksek mukamete sahip olan ağlarımızın Testleri Yapılmış olup, TEST BELGELERİNE SAHİPTİR.
  Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

  HAVUZ ÜSTÜ VE ÇEVRESİ AĞI VE FİLELERİ

  Havuzlarda güvenlik, hayati risklerin ortadan kaldırılması için elzem tedbirleri içeren önemli bir konudur. Havuz kullanılmadığı dönemlerde kontrolsüz biçimde yüzme bilmeyenlerin havuza düşmemesi için kullanılan Havuz Üstü ve Çevresi Ağı ve Fileleri hayati öneme sahip ürünlerdir. Bahçenizdeki havuzunuz yaz aylarında keyifle kullandığınız alanınızdır. Fakat havuzunuza yüzme bilmeyenlerin girmediğinden veya kazara havuza düşmediklerinden emin olamazsınız. Geçmişte bu şekilde can verenler haber bültenlerine konu olmuştur. Bunun önüne geçmek için ise günümüzde en etkili çözüm Havuz Üstü Ağı ve Havuz Çevresi Fileleri kategorisinde yer alan havuz üstü ağları olmaktadır.

  Havuz çevresi ağları ise, yine kullanılmadığı veya kullanılmaması gereken dönemlerde havuzu sınırlarından çevirebileceğiniz bir üründür. Dilediğiniz ölçülerde sipariş edebileceğiniz Havuz Üstü ve Çevresi Ağı ve Fileleri sağlam ve estetik ürünlerdir.

  Havuzlarınızın belli dönemlerde kullanılmaması gerekir. Örneğin ilaçlama yapıldığında ve temizlik yapılıyorken veya içi boşken oldukça ciddi sorunlara gebe olan havuzların güvenliğinin sağlanmasında uyarı levhaları her zaman çözüm olmamaktadır. İçi boş olduğu halde havuza atlanmasından, ilaçlı suya girip rahatsızlanılmasına kadar pek çok vaka kayıtlar altındadır. Bu nedenle havuz sahiplerinin veya yöneticilerin güvenlik şartlarını sağlamaları kanuni zorunluluktur. Havuz Üstü ve Çevresi Ağı ve Fileleri havuzların üzerine veya çevresine gerilerek girilmeyi imkansız hale getirirken, kaza durumlarda ise mükemmel bir koruyucu olarak kazazedeye hiçbir zarar vermeden korunmalarını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.