Raf Filesi 6 x 100 mm

Fiyat
:
0,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
0,00 TL
Fiyat Düşünce Haber Ver
Stok Durumu Stokta Var
Güvenli Alışveriş GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit Rapid SSL
Müşteri Hizmetleri MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0212 659 53 75
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • UV katkılı yüksek kalite iplikten üretilmiş, 6 mm kalınlığında, 10x10 cm göz aralığında, kenarları 8 mm halat ile sağlamlaştırılarak kenarları ovarlok dikiş ile vermiş olduğunuz ölçülerinize  göre hazırlanır. 
  Yüksek mukamete sahip olan ağlarımızın Testleri Yapılmış olup, TEST BELGELERİNE SAHİPTİR.
  Fiyat Teklifi Almak, Ölçülerinizi Bildirmek veya Detaylı Bilgi İçin 0212 853 46 26 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.  

  DEPO RAF AĞI VE FİLELERİ

  Depolar, aktarma merkezleri, yapı marketler ve benzeri ağır yüklerin yüksek raflarda depolanması zorunluluğu bulunan alanlarda, raflardaki ürünlerin sabitlenmesi temel ihtiyaçtır. Zira çeşitli nedenlerle yük hareket edebilir ve bulunduğu raftan düşebilir. Bu durumun neden olacağı maddi kaybın yanı sıra, telafisi mümkün olmayan yaralanma ve can kayıplarının engellenmesi için ise yegane çözüm Depo Raf Ağı ve Fileleri olacaktır. Çok yüksek ağırlıktaki yükleri dahi taşıyabilecek türleri olan ve ihtiyaca göre hazırlanan ürünler, sipariş edeceğiniz ölçüye uygun biçimde tedarik edilir. Depo Raf Ağı ve Fileleri rafa birebir oturmalı olduğundan,  alacağınız ürünlerin ölçüsü önemlidir. Ayrıca ürünlere overlok yapılacağından, ek işlemlerle meşgul olmamak için ölçülerinizi doğru almanız faydalı olacaktır.

  Depo Raf Ağı ve Fileleri istediğiniz ebatta üretilebilir. Metrelerce uzunluktaki ağlardan, küçük ölçekli Depo Raf Ağı ve Filelerine kadar farklı boyutlardaki siparişleriniz firmamızca karşılanabilmektedir. 3 ve 6mm ip kalınlığına sahip ürünler petrokimya ürünü yüksek dayanıklılığa sahip materyalden üretilir. Kenarları özel olarak kalın halatla donatılan ürünler, zeminin güvenli olması durumunda tam bir güvenlik ortamı sağlayabilecek niteliktedir. Bant şeritle çevrilip, güçlendirilen ürünler, hemen her yüke uygundur. 50mm ve 100mm ağ genişliğinde tercih edilebilecek ürünler, yükün vasfına göre tercih edilebilmektedir. Sitemizden ihtiyacınıza uygun biçimde tercih edeceğiniz Depo Raf Ağı ve Fileleri ürünleriniz en hızlı şekilde hazırlanıp kargo ile adresinize gönderilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.