Balkon Koruma Fileleri

Balkonunuzda ne kadar zaman geçiriyorsunuz? Pekiyi balkona bir süre uğramadığınızda adeta bir kuş cenneti haline gelmesinden şikayetçi misiniz? Şehirlerimiz, kuşla mücadele edebilmekte zaman zorlanılan yerleşim birimlerimizdir ki, şehir ortamında kuşların da fazla seçeneği olmadığı bir gerçektir. Kuşların doğası gereği korunmak için binaları ve özellikle balkonların kullanması bir vaka olarak hepimizin malumudur. Kimilerimiz bu sorunla mücadele etmek için cam kaplama yöntemini kullanırız ancak, pek çoğumuz camın sebep olduğu hava akımının engellenmesi sorununa çözüm ararız. Zira balkonu balkon gibi kullanmak isteriz. Balkon Koruma Fileleri, bu noktada çözüm oluşturan benzersiz ürünlerdir. Balkonunuzun hava almasını engellemez, görüşü bozmaz ve bununla birlikte dışarıdan gelecek her unsuru engeller. Kuşların aralarından geçemeyeceği ,farklı ağ genişliklerinde üretilen Balkon Koruma Fileleri, kolay biçimde herkes tarafından monte edilebilir. Tabii yüksek konutlarda montaj için bu konuda uzman kişilerden destek almakta fayda vardır.

Balkon Koruma Filesi, kaliteli materyalden üretilmiştir ve uzun süre güvenle kullanılabilir. Ürünü yaz kış takılı bırakabileceğiniz gibi, dilerseniz istediğiniz zaman sökebilir, depolayıp, dilediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz.

Balkon Koruma ağı kolay temizlenir. Fileye belli bir mesafeden su sıkarak temizleyebileceğiniz gibi, sökerek de temizleyebilirsiniz. Tabii yağmur yandığından ürünün kendi kendine temizleneceği de söylenebilir. Yine de daha detaylı temizlik yapmak isterseniz, pek çok farklı renkte üretilen ürünleri dilediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.