Basketbol Pota Filesi

Basketbol potası filesi veya diğer ismiyle çember ağı, genleşebilmesi ve topun geçişine engel olmadan belli oranda yavaşlatması için özel olarak hazırlanan ağdır. Pota çemberine isabet eden kısmı çembere birebir yerleşirken aşağıda kalan kısmı esnek yapısı nedeniyle bir miktar çeker ve daha dar bir görünüm kazanır.

Basketbol Pota Filesi çemberi üzerindeki kancalara birebir uyacak biçimde tasarlanır. Düz renkli veya parçalı renkli olabilen çember ağı modelleri, profesyonel potalar için olduğu kadar, ev tipi potalarda da kullanılabilen ürünlerdir. Herhangi bir çembere kolayca monte edilebilir, uzun süre kullanılabilir.

Çember ağı, oldukça sağlam bir malzemeden üretilmiştir ve yıllarca ilk günkü formunu koruyabilmektedir. Spor müsabakalarında olduğu kadar, amatör oyunlarda da topun potaya giriş girmediği çelişkisinin görüş bakımından en net cevabını verebilen Basketbol Pota Filesi, esasında futbol kalesindeki ağ kadar önemlidir. Oldukça düşük bir maliyetle gerçek bir basketbol potasında oynamak isteyenler için veya profesyonel sahaların sahipleri yöneticileri için en yüksek standartlarda sunulan Basketbol Pota Filesi ürünlerimizin farklı seçenekleri için sitemizi ziyaret edip ilgili ürünleri inceleyebilirsiniz.

Basketbol Pota Filesi ürünlerimiz, petrokimya ürünü materyalden üretilmeleri sebebiyle iklim koşullarına uygundur ve çember ağının olması gereken ağırlığa sahiptir. Bu sayede herhangi bir şekilde toplanmaz ve karışmaz. Mükemmel formuyla uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli Basketbol Pota Filesi ürünlerini güvenli alışveriş platformu üzerinden hemen sipariş edebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.