Dut Ağı

Meyve ağaçlarının yaz aylarında ısınan hava ile birlikte çevreye verdiği rahatsızlık, zaman zaman tatlarının önüne geçer ve ciddi bir sıkıntıya dönüşebilir. Ayrıca dut gibi ağaçların meyvesini toplamak da oldukça büyük bir sorundur. Her iki sorunu da tek seferde çözen ürün ise Dut Ağı olacaktır, zira ürün hem meyvelerin yere düşmesini engeller, hem de filede biriktirerek zarar görmeden toplanabilmesini sağlar. Yere düşen meyvenin çarpmanın etkisiyle ezilmesi ve çok kısa bir süre içerisinde çürümesi söz konusudur. Bu durumda hem yemiş zayi olur, hem de içerdiği şeker nedneiyle sinek ve böcek oluşumu hızlanır. Dut Ağı bu sorunların üstesinden gelinmesi için sahip olduğunuz en kaliteli çözümdür. Her büyüklükteki ağaca uygulanabilen ve boyutları sizin talebinize göre ayarlanan Dut Ağı, dar gözenekleri ile meyvenin çıkmasını engeller.

Dut ağı, yılın belli dönemlerinde ihtiyaç duyacağınız bir ürün olması sebebiyle, kaldırılabilen bir üründür. Ancak her yıl Dut Ağı satın almanız gerekmez. Kullandığınız ağları temizleyip, depolayabilir, sonraki sezonlarda aynı biçimde kullanabilirsiniz. Ürün UV-Polyamid materyalden üretilmiş olup, yüksek mukavemete sahiptir. Güneş ışığı ve iklim koşullarından etkilenmez ve ilk günkü formunu uzun süre korur.

Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü Dut Ağı ürünlerimizden sipariş etmek için ise sitemizdeki ilgili linki ziyaret etmeniz yeterlidir. Belirtilen spesifikasyonlarda, kendi belirleyeceğiniz ölçülerde Dut Ağı sipariş edebilir, sorunlarınızı kökten çözebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.