Güvenlik Ağları ve Fileleri

İnşaat, nakliyat, depolama evsel güvenlik ve havuz güvenliği alanında kullanılan Güvenlik Ağları ve Fileleri, modern imalat teknolojileri kullanılarak üretilen, kaliteli ve uzun ömürlü çözümlerdir. İstenilen ebatlarda çözüm odaklı olarak biçimlendirilebilen Güvenlik Ağları ve Fileleri, pek çok çözüme göre çok daha ekonomiktir. Özellikle sökülüp takılma kolaylığı bakımından tercih sebebi olan ürünler, tonlarca ağırlığa ulaşan yüklerin güvenliği sağlayabilir ve evsel alanlarda çözüm oluşturabilir.

Güvenlik Ağları, inşaat çevrelerine gerilerek düşme riski bulunan ağırlıkların can ve mal güvenliğini tehdit etmesini engeller. Havuzların kullanılmadığı ve kullanılmaması gerektiği durumlarda üzerlerine gerilerek can güvenliğini sağlar, depolama alanlarında yüklerin stabil biçimde istiflenmesini ve taşıma esnasında yüklerin kaymasını engeller. Ayrıca apartmanlarda korkuluklara Güvenlik Ağları ve Fileleri gerilerek tehlikelerin önüne geçilebilir.

Güvenlik Fileleri, oldukça büyük ağırlıklara ve şoklara dayanıklıdır. Yükün niteliği ne olursa olsun, güvenliğini sağlayacak çözümler ürünlerimiz arasında mevcuttur.  Bu noktada satın alma tercihlerinizi ihtiyacınıza göre yapmanızda fayda vardır. Çok büyük ağırlıkların güven altına alınmasında özel çözümler gerektiğinden, seçim yaparken dilerseniz bizden yardım alabilirsiniz.

Avrupa standartlarında üretilen ve ihtiyaca uygun biçimde ebat kazandırılan ürünlerimizi, defalarca kullanabilirsiniz. Deformasyon süresi oldukça uzun olan Güvenlik Ağları ve Fileleri, kullanıldıkları alandan başka bir noktaya taşınabilir, eklemeler yapılarak daha geniş veya küçük alanların güvenliğini tesis edebilir. Tabii bu noktada ürünün niteliklerini hala koruyor olduğundan emin olmanızda fayda vardır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.