Kuş Ağları

Yaşam alanlarında, bahçelerde, depolarda, ambarlarda, tarım alanlarında; kısacası her yerde hayatımızın bir parçası olan kuşlar, maalesef çoğu zaman sıkıntı verici durumlara yol açabilmektedir. Balkonların istilası, bahçelerin ve tarım alanlarının işgal edilmesi, depo ve ambarların adeta birer kuş yuvasına dönüşmesi kimi zaman bizi çaresiz bırakır. Bu gibi durumlarda Kuş Ağları kullanarak, hiçbir canlıya zarar vermeden çözüm elde edebilir ve kendimizi koruma altına alabiliriz.

Şehirlerdeki evlerin balkonlarına kuşların yuva yapması kaçınılmazdır. Ne yaparsanız yapın, onların balkondan uzaklaşmasını sağlayamazsınız. Bunun için elinizdeki en iyi çare ise, balkonu Kuş Ağları ile kapatmak olacaktır, görüşünüzü ve hava akışını engellemeden, kuşların giremeyecekleri bir bariyer yapıp, sorunlarınızı kökünden çözebilirsiniz.

Aynı yöntem bahçelerde ve tarım alanlarında da kullanılabilir. Kaldı ki, tarım alanlarında yalnızca kuşlar için değil, iklim koşullarının etkilerinden korunmak ve ürün toplamak için de ağlar kullanılmaktadır. Tabii Kuş Ağları kullanımında bir diğer önemli alanda depo ve ambarlardır. Bilhassa gıda maddelerinin depolandığı alanlar, tahıl ambarları ve silolarda kuşlar büyük birer problemdir. Kuşların ürünü tüketmeleri bir yana dursun, kirletmeleri de söz konusu olduğundan buna karşı tedbir alınması zorunluluktur. Kuş Ağları, depo, ambar ve siloların bütünüyle izole edilmesini, hava akışını kesmeden kuşların girişinin engellenmesini sağlayan üründür. Bunun için özel olarak geliştirilen ürünler, en küçük kuşun dahi geçemeyeceği bir ortam oluşturarak tüm alanlarda korunma sağlamaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.