Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi

Tırlar, gerek sabit karoserleri, gerekse konteyner taşımacılığı için en sık kullanılan kara taşıtlarıdır. Oldukça fazla yük alabilen kapalı kasa karoser ve konteynerler, yatay düzlem üzerinde yüklendiklerinden, yükün tır içerisinde hareket etme riski söz konusudur. Bu nedenle geliştirilmiş bir tedbir vardır ki, o da, Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi kullanılmasıdır.

Dünyanın her yerinde kayma riski bulunan ürünler ile birbirine karışmaması gereken ürünleri ayırmak ve güvenlik altına almak için Tır İçi Ağı ve Tır Bölme Filesi kullanılmaktadır. Hatta tır kasalarının içerisinde bu ürünleri sabitlemek için kancalar dahi bulunmaktadır. Uzun süre karayolunda seyahat edecek bir yükün hareket etmemesi garanti edilemez. Hatta büyük ihtimalle hareket söz konusu olacaktır. Hareket halinde dinamik bir hız kazanan yükün ağırlığının mislince artıp, çok daha büyük ağırlıklara dönüşmesi durumunda ise hem sürüş güvenliği anlamında, hem de yük güvenliği anlamında riskler söz konusu olduğundan, Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi kullanılması pek çok sorunun tek kalemde ekarte edilmesini sağlamaktadır.

Tır kasasında istenildiği sıklıkta kullanılabilecek Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi ürünleri, istediğiniz ebatlarda yük taşımaya uygun biçimde üretilmiş ürünlerden tedarik edilecektir. Güvenlik ağları statüsünde yer alan Tır İçi Ağı ve Bölme Filesi ürünleri çok büyük yüklerin taşınmasında uygundur ve sorunsuz biçimde tonlarca yükü kasaya sabitleyebilmektedir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.