LİMAN BALIK AĞLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

TÜRKİYE'NİN BALIK AĞ VE GÜVENLİK AĞ İMALATÇISI

Başarı tesadüf değildir. Sıkı çalışma, azim, öğrenme, araştırma, fedakarlık ve en önemlisi, yaptığın şeyi sevmektir. (Pele)

Fabrikamızda Güvenlik Ağları ve Balık Ağları Üretimi Yapılmaktadır. Sağlam kadro ve çalışanlarımızla yurtiçi ve yurtdışı ithalatı gerçekleştirmekteyiz.

Güvenlik ağları olarak, İnşaat Güvenlik Ağları, spor alanları ve çevre ağları, havuz filesi, merdiven filesi, raf filesi, balkon filesi, kuş ağları, bahçe koruma ağları, park ve oyun koruma ağları, tır bölme filesi,ürün teşhir filesi ve sektörün özel olarak istediği ağları üretmekteyiz.

Türkiye'nin üç tarafı denizler kaplı olması ve Türkiye'nin Balık ihtiyaçları karşılayan kaptan ve gemilerin ağlarını biz üretiyoruz.

Düğümlü, düğümsüz ağlar, Trol Ağları, Kol Ağları, Sardunya Ağları, Gırgır Düğümsüz Aykırı Ağlar, Argunya (Karides) Ağlarını Üretiyor.Diğer İthal , mantar, çelik veya İskota Halatlar Gibi Ürünlerin İthalatını Yapıyoruz.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız kaliteli ve güven hizmet politikaları ile referanlarımızda olduğu gibi siz değerli müşterilerimiz sayesinde Türkiye'nin güçlü, güvenilir, sağlam bir firması haline gelmiştir.

Günümüz çağında hızla gelişen teknoloji ve tekniklerini yakalamak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışanlarımızla birlikte kendini her daim geliştiren ve kolaylıkları sağlayan bir sektor olacağız.