• 212 Esenyurt / İstanbul , Türkiye

LİMAN BALIK AĞLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

TÜRKİYE'NİN BALIK AĞLARI İMALATÇISI VE BALIKÇI MALZEMELERİ TEDARİKÇİSİ

Başarı tesadüf değildir. Sıkı çalışma, azim, öğrenme, araştırma, fedakarlık ve en önemlisi, yaptığın şeyi sevmektir. (Pele)

Babalarımız balıkçı ve Kendimiz de Balıkçılıktan gelme olduğumuzdan tecrübe ve deneyimlerimizle, balıkçıların ihtiyaç duydukları en iyi balık ağlarını üretmek için LİMAN BALIK AĞLARI üretim tesisini kurduk.

Türkiye'nin üç tarafı denizler kaplı olması ve Türkiye'nin Balık ihtiyaçları karşılayan kaptan ve gemilerin ağlarını biz üretiyoruz.

Trol Ağları, Kol Ağları, Sardunya Ağları, Gırgır Düğümsüz Aykırı Ağlar, Argunya (Karides) Ağlarını Üretiyor.Diğer İthal , mantar, çelik veya İskota Halatlar Gibi Ürünlerin İthalatını Yapıyoruz.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız kaliteli ve güven hizmet politikaları ile referanlarımızda olduğu gibi siz değerli müşterilerimiz sayesinde Türkiye'nin güçlü, güvenilir, sağlam bir firması haline gelmiştir.

Günümüz çağında hızla gelişen teknoloji ve tekniklerini yakalamak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışanlarımızla birlikte kendini her daim geliştiren ve kolaylıkları sağlayan bir sektor olacağız.

İTHAL MANTARLAR